Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tabi ki satabilirsiniz. Dilerseniz 1 ay ve daha fazlasını yapacağınız tüm etkinlikleri platformumuzda yayınlayabilir siniz..

Yasalarca düzenlenmesinde her hangi bir engel olmayan ücretli olan tüm etkinlikleri satabilirsiniz.

Kesinlikle! Satıştaki biletiniz, satın alan kişiye, ödeme alındıktan sonra kendisine vermiş olduğu e-posta adresi ve telefonuna etkinlik PNR kodu gönderilmektedir. Biletinial gerçekleşen etkinliklerin ödemesini firma ile yapılan anlaşmaya uygun şekilde banka hesabınıza gönderecektir. Bu bizim size garantimizdir.

Evet, fakat öncelikle Biletinial üzerindeki ilanınızda satışı durdurmanız gerekmektedir. Eğer siz ilanı durdurmadığınız için, son dakikada birisi biletinizi satın alırsa, siz bu bileti kullanamıyor olacaksınız.

Evet, kağıt bilet satışı mümkündür.

İlanı silmek mümkün değildir. Satışa kapatılır. İlanınızı satışa kapatmak için sizinle iletişime geçen satış temsilcimiz ile görüşüp ilanın satışını durdurabilirsiniz.

Satış sorumlumuz ile iletişime geçebilir gerekli güncellemeleri talep edebilirsiniz.

Biletinizin satıldığına anlamanın bir çok yolu var. Ama en garantisi şudur; platformumuza etkinlikleriniz satışa koyulduğunda size satış temsilcimizin ücretsiz raporlamaları görebileceğiniz bir url ve size özel tanımlanmış kullanıcı bilgileri ile etkinliğe ait biletleri günlük, haftalık , aylık ve etkinlik bazlı görebileceksiniz. Bu şekilde data toplama imkanını size sunuyoruz.

Biletinizi satmanın en kolay ve güvenli yolu Biletinial olacaktır. Fakat tabii ki biletinizi kendiniz de satabilirsiniz. Bu durumda lütfen ilk önce Biletinial üzerindeki ilanınızın oturma planlılarda koltuklarınızı platformdan satış temsilcimize belirterek ayırtabilirsiniz. Oturma plansızda etkinliğe katılacak toplam sayıdan sizin satacağınız sayıyı çıkartarak oturma plansız için kişi sayısı ile sınırlayabilirisiniz.

Satış sorumlumuz ile yapılan sözleşme koşullarına göre yapılmaktadır.

Evet satabilirsiniz. Üstelik her hangi bir ücret ödemeden gişe programını kurabilir ve bilet satışını yapabilirsiniz.